ریموت کنترل

ریموت کنترل

ریموت کنترل ۶ کلید تک سرعت جرثقیل سقفی SR6C

ریموت کنترل ۶ کلید دو سرعت جرثقیل سقفی SR6D

 

 

ریموت کنترل ساگا، مدل L8B دارای ۶ کلید تک سرعته، استارت و قطع اضطراری قارچی می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ، راست، جلو و عقب با یک سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

ریموت کنترل ساگا مدل L10  دارای ۸ کلید دو سرعته، استارت و قطع اضطراری قارچی می باشد. این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ، راست، جلو و عقب با دو سرعت را به کاربر جرثقیل می دهند

ریموت کنترل ساگا، مدل L4 دارای ۲ کلید تک سرعته و استارت می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا و پایین با یک سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

ریموت کنترل ساگا، مدل L6 دارای ۴ کلید تک سرعته، استارت و استاپ می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ و راست با یک سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

ریموت کنترل ساگا، مدل L8 دارای ۶ کلید تک سرعته، استارت و استاپ می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ، راست، جلو و عقب با یک سرعت را به کاربر جرثقیل می دهند.

ریموت کنترل ساگا، مدل L6B دارای ۴ کلید دو سرعته، استارت فشاری و استاپ اضطراری قارچی می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ و راست با دو سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

ریموت کنترل ساگا، مدل L12 دارای ۱۱ کلید دو سرعته، استارت فشاری، استاپ اضطراری قارچی و کلید ایمنی می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ، راست، جلو و عقب با دو سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

این ریموت در زمان هایی که از دو جرثقیل به صورت همزمان در یک مکان، و یا یک جرثقیل به همراه آژیر، مگنت و یا چراغ گردان استفاده می شود؛ به کار می رود.

ریموت کنترل تله کرین که ساخت کشور تایوان است در جرثقیل های بازویی، سقفی، تاورکرین، ماشین آلات پیشرفته که برای جابجایی مواد و قطعات سنگین از یک نقطه به نقطۀ دیگر مورد استفاده قرار می گیرند، پرکاربرد می باشد.        سیستم هایی که برای ریموت کنترل تله کرین طراحی شده اند، بسیار قابل اطمینان،کارآمد، ایمن، تطبیق پذیر، برد ۲۰ الی ۳۰ متر و برخی از آنها تا برد ۱۰۰ متر می باشند.  به خاطر داشته باشید که در حین افزایش میزان برد ریموت کنترل، اُپراتور جرثقیل نیز باید همراه جرثقیل حرکت کند. بدین خاطر که نظارت و کنترل بیشتری بر عملکرد و قطعی ناگهانی دستگاه داشته باشد. اپراتور دستگاه، با مشخص کردن حد فاصل دقیق خود با جرثقیل، می تواند نسبت به تغییر و تنظیم برد مناسب ریموت کنترل اقدام کند؛ تا حدی که تسلط و نظارت بیشتر و بهتری بر کارکرد دستگاه داشته باشد.

لازم به یادآوری است که در این مدل از ریموت کنترل های جرثقیل سقفی، مجهز به فیلتر پیچیدۀ موج صوتی سطح می باشند؛ که با وجود چنین فیلترها، مسیر شکل گیری و ایجاد سیگنال های رادیویی مزاحم یا ناخواسته مسدود شده و در نهایت، ارتباط رادیویی قوی و ایمن بین فرستنده و گیرنده، ایجاد خواهد شد. برای آنکه جرثقیل سقفی توسط افراد غیرحرفه ای و غیر مجاز، مورد استفاده قرار نگیرد؛ از پین کدها یا رمزهای عبور اختصاصی جهت افزایش میزان اطمینان و امنیت دستگاه استفاده می شود.

مشخصات فنی ریموت کنترل های تله کرین

 • محدوده عملکرد ۱۰۰ متر
 • دارای نشانگر باتری
 • کنترل فرکانس به صورت کریستالی
 • دمای عملکرد ۴۵- تا ۸۰+ درجه سانتیگراد
 • مصرف حدود ۱۰ میلی آمپر
 • جنس بدنه نایلون + فایبر گلاس (ABS)
 • مقاوم در برابر شوک
 • دارای قابلیت برنامه ریزی سوئیچ ها و رله ها
 • دارای بیش از یک میلیارد کد شناسایی
 • دارای پایه های لرزه گیر
 • دارای خروجی رله ۵ آمپر ۲۵۰ ولت
 • دارای کابل شماره بندی شده به طول ۵/۱ متر با نصب آسان
 • حفاظت IP65
 • دارای استانداردهای FCC، RSS210، LVD، R&TTE و CE

 

ریموت کنترل های تله کرین، مدل F21-E1 دارای ۶ کلید تک سرعته می باشند که این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ، راست، جلو و عقب با یک سرعت را به کاربر جرثقیل می دهند.

ریموت کنترل تله کرین مدل F24-8D بصورت ۸ کلید دو سرعته، استارت و قطع اضطراری قارچی است. که این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین،چپ، راست، جلو و عقب با دو سرعت را به کاربر جرثقیل می دهند.

ریموت کنترل ساگا، مدل L6B دارای ۴ کلید دو سرعته، استارت فشاری و استاپ اضطراری قارچی می باشد این کلید ها امکان کنترل جرثقیل سقفی در جهات بالا، پایین، چپ و راست با دو سرعت را به کاربر جرثقیل می دهد.

درخواست ثبت سفارش

[gravityform id="6" title="false" description="false"]