درباره‌ی ما

معرفی شرکت میهن سازان قدر

شرکت میهن سازان یکی از مدرنترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده اسکلت فلزی وجرثقیل های صنعتی در کشور می باشد که در فضای به مساحت 7600 متر مربع با تعداد 150 پرسنل حضوری فعال در اجرای بسیاری از پروژه های عمرانی و صنعتی در صنایع مختلف از جمله کارخانجات فولاد، خودروسازی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه،صنایع مس، برج سازی و بسیاری دیگر از صنایع کوچک فعالیت گسترده ای دارد.
تامین مواد و تجهیزات اصلی جرثقیل در حوزه مکانیک و برق از شرکت های معتبر اروپای غربی و در بخش سازه از شرکت های معتبر ایرانی همچون فولاد مبارکه، فولاد کاویان و اکسین استفاده می شود.

ظرفیت تولید این شرکت بصورت ماهیانه، 1500 تن بوده که حدود 80درصد از جوشکاری های این شرکت بصورت نیمه اتوماتیک با دستگاه های جوش زیرپودری و CO2 انجام می شود که در طول پروسه تولید واحد کنترل کیفیت، انواع تست های غیرمخرب از جمله PT-UT-MT را به صورت مستمر انجام می دهد.
خدمات پس از فروش مهم ترین رسالت این شرکت بوده و کارشناسان خدمات ما آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در کمترین زمان ممکن را دارد.

سازه فلزی

جرثقیل

اهداف ما

تولید محصولات منطبق با استاندارد‎های جهانی و متناسب با نیاز مشتریان، به منظور جلب رضایت آن‎ها
استفاده از نظرات مشتریان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات
دستیابی به استاندارد‎های بین ‎المللی و مستند‎سازی عملیات ساخت
بازنگری مداوم در کیفیت محصولات و انطباق آن با فن‎آوری روز
آموزش کارکنان به منظور ارتقاء دانش فنی فردی و سطح علمی مجموعه و بالا بردن کیفیت محصولات
ایجاد سیستم مدیریت تضمین کیفیتISO در امر تولید

خدمات ما

منابع تامین مواد اولیه

تأمین کنندگان تجهیزات ، مواد اولیه و مواد مصرفی از با کیفیت ترین برندهای داخلی و خارجی صورت می گیرد ، به طوریکه در ساخت سازه از ورق های با کیفیت داخلی و در بخش تجهیزات مکانیکی و برقی از معتبرترین برندهای بین المللی استفاده می گردد. تأمین کنندگان تجهیزات ، مواد اولیه و مواد مصرفی از با کیفیت ترین برندهای داخلی و خارجی صورت می گیرد ، به طوریکه در ساخت سازه از ورق های با کیفیت داخلی و در بخش تجهیزات مکانیکی و برقی از معتبرترین برندهای بین المللی استفاده می گردد.