درباره میهن سازان قدر

همکاران ما گروهی از مدیران و مهندسین با تجربه از شرکتهای معتبر مهندسین مشاور و جرثقیل سازی می باشند. لذا دانش فنی ایشان بخش غیر قابل استرداد از هویت فنی آنهاست.

شرکت میهن سازان به همت جمعی از مهندسین در سال 1392 تشکیل گردید این شرکت با توجه به حضور مهندسین با تجربه و مجرب در خصوص مشاوره و طراحی پلنت های فولادی مسی و ….. با همکاری شرکت های Danieli Ototec و SMS Demagبه همراه تکنولوژی های برتر در این زمینه فعالیت های عمده ایی انجام داده است. همچنین در خصوص تامین و تجهیزات مواد و ماشین آلات از شرکت های معتبر اروپای غربی و واردات برای صنایع مختلف کشور انجام می دهد.

اهداف ما

  • تولید محصولات منطبق با استاندارد‎های جهانی و متناسب با نیاز مشتریان، به منظور جلب رضایت آن‎ها
  • استفاده از نظرات مشتریان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات
  • دستیابی به استاندارد‎های بین ‎المللی و مستند‎سازی عملیات ساخت
  • بازنگری مداوم در کیفیت محصولات و انطباق آن با فن‎آوری روز
  • آموزش کارکنان به منظور ارتقاء دانش فنی فردی و سطح علمی مجموعه و بالا بردن کیفیت محصولات
  • ایجاد سیستم مدیریت تضمین کیفیتISO در امر تولید

منابع تأمین مواد اولیه

تأمین کنندگان تجهیزات ، مواد اولیه و مواد مصرفی از با کیفیت ترین برندهای داخلی و خارجی صورت می گیرد ، به طوریکه در ساخت سازه از ورق های با کیفیت داخلی و در بخش تجهیزات مکانیکی و برقی از معتبرترین برندهای بین المللی استفاده می گردد.

 

شرکت میهن سازان قدر
نماینده رسمی شرکت SINOKO CRANE
در ایران

شرکت میهن سازان قدر با تکیه بر تجارب پیشین بازرگانی بین الملل خود و شناخت بازار فعلی جرثقیل در ایران و نیاز مشتریان با سطح کیفی مورد نظر آن ها اقدام به شناسایی و مذاکرات بازرگانی برای دریافت نمایندگی شرکت سینوکو کرین که شریک تجاری و استراتژیک KONE CRANE فنلاند می باشد ، نموده است و با دریافت این نمایندگی امکان خرید آسان ، انتقال سهل پول و دریافت خدمات با کیفیت بر اساس استاندارد های اروپایی و بهره گیری از تولیدات برندهای اروپایی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.